Somogyiné Víg Éva oldala
Somogyiné Víg Éva oldala
Menü
 
Patchwork munkáim
 
Kertgaléria
 
Iskola
 
Linkek

Szivárvány Foltvarró Csoport

Debrecen-Józsa

Magyar Foltvarró Céh

Foltvarrás.lap.hu

Bényi Árpád festőművész emlékoldala

Gönczy Pál Általános Iskola

Potyók Tamás festőművész oldala

 
Véleményed?
[11-1]

2011.11.22. 20:42 Idézet
GAbi

Kedves Éva, nézegettem a takarókat, és érdeklődnék, hogy készítesz eladásra is esetleg? És a linkek alapján kérdem, hogy Józsán laksz? Mertha mindkettőre igen a válasz, akkor megkeresnélek, ha kapok egy elérhetőséget.

 

Köszönöm Gabi


2010.11.18. 17:01 Idézet

Kedves Éva!

Elég régen jártam az oldaladon, azóta sokat bővült, szépült a fotókkal. Újból elovastam amit magadról írtál és egy kicsit rám tört a hiányérzet. Olyan sok klassz hobbinak hódolsz! Eszembe is jutott amit egyszer nekem mondtál, hogy találjak magamnak valami hobbit idősebb koromra, amikor már a gyerekek nem igénylik az "anyai zaklatást". Na, ez már eljött, hobbi még sehol! Sajnos azonban nem áldott meg a Jóisten a tiedhez hasonló ügyes kezekkel. A fotózás viszont engem is nagyon érdekel, a kis automata gépemmel szoktam "játszadozni". Várom, hogy a fotóidból is kerüljön föl néhány.

Szia:

Jekli Tünde

 

 

 


2008.11.15. 16:16 Idézet

Kedves Éva! Gratulálok a munkáidhoz! Elképesztő szépek:)

Ha volna kedved, csatlakozhatnál a Magyar kézművesekhez, ahol én is tag vagyok: www.magyarkezmuves.ning.com

 


2008.07.21. 21:34 Idézet

No és hol van az én háti zsákocskám? - Taláncsak nem meglepetés??!


2008.02.27. 12:08 Idézet

Kedves Éva!

Nagyon tetszettek a takarók, a táskák és a párnák is, gondolom egy csomó munka ezt összehozni (majd megmutatom Krisztinának is). Külön említést érdemel a kert is, bár az összkép így természetesen nem áll össze a képek alapján, de nagyon harmonikusnak tetszik! A kerti tó csak a mesében lehet ilyen szép:-) Béla biztosan maga rakta össze, én is magam csinálok mindent ha tehetem (a héten éppen garázsbejárót díszköveztem), tudom mennyi munka lehet rendbetartani - de fantasztikus a kertben benne pihenni! Azért néha bementek a házba? (csak vicceltem)

Minden jót és pozitív energiát küldök nektek!

Szabó János


2008.02.26. 12:19 Idézet

Éva, Soma! Nagy örömet szereztetek szívemnek, lelkemnek ezzel az oldallal! Minden munkátok művészi! Legyen sok örömetek az alkotásban továbbra is! Szakady Katalin
//gportal.hu/portal/szakadykatalin/


2008.02.25. 10:55 Idézet

Gratulálok!

Az első ami eszembe jutott a munkáid/munkáitok láttán, hogy honnan ez a kifogyhatatlan energia?. Aztán rögtön jött a válasz is!

Jó ilyen embereket tudni magam körül. Sugárzik belőletek a harmónia. Tanítani kellene!

Üdv.: Szabó Judit


2008.02.25. 09:28 Idézet

Most néztem meg a családotok közös művét, a gyönyörű kertet és a kerti tavat. Elkápráztató! Ilyen harmóniát egy családon belül és környezetében! Példa lehet mindenki számára. Gratulálok hozzá és azt kívánom , hogy örvendeztessetek meg további ehhez hasonló alkotásokkal  Tarné Kati


2008.02.25. 09:23 Idézet

Kedves Évi! Gratulálok! Már vártam, hogy ebben a formában is láthassam a szép, igényes munkáidat . Szeretettel üdvözöllek: Tarné Kati 


2008.02.25. 09:09 Idézet

Kedves Éva!

Úgy tűnik az energiád kifogyhatatlan, hiszen annyi mindent csinálsz magas színvonalon, türelemmel és odaadással.

Szívből gratulálok a munkáidhoz és az oldaladhoz is!

Jekli Tünde

Ha regisztrálok hozzáférek több fotóhoz is?


2008.02.22. 07:01 Idézet

Kedves Éva! Gratulálok a munkádhoz. Gyönyörűek, igényesek. Igen, ez példaértékű. Tanítani ilyen embereknek kell, illetve szabadna. Amikor én óvónőképzőbe jártam, olyan ember, akinek nem volt kézügyessége nem nagyon maradhatott a pályán.Később tanítóként, magánemberként is nagy hasznát vettem és veszem a mai napig is ennek a képességemnek. Sajnos a mai lányoknak nincs hozzá kedve és türelme, hogy valamilyen kézimunkával töltse a szabadidejét.Ez nagy hiba.De talán ettől lesz olyan értékes a mi általunk készített munkadarab. Hogy valaki idáig eljusson, ahhoz sok kitartásra, türelemre, ügyességre van szükség. Ezt megspórolni, lerövidíteni nem lehet. De elég a bölcselkedésből. Mégegyszer gratulálok, további kitartást,sok ötletet  kívánok : Bali Jánosné  / Ibolya /  Tolnáról .   Ui.: az iwiwen megtalálsz


[11-1]

 
Vendégkönyv
 
Az idő járása
 
A napok állása
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Már ennyien
Indulás: 2008-01-06
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom